سوالات متداول

چطور می توانم به شما (تاتو نارنجی) اعتماد کنم ؟

برای اعتماد بیشتر شما عزیزان می توانید به پیج اینستاگرام تاتو نارنجی  و کانال تلگرام تاتو نارنجی مراجعه کنید و از رضایت و مشتریان از همکاری با ما اطلاع حاصل کنید.

هزینه ارسال محصولات تاتو نارنجی چقدر است؟

نرخ ثابت مبلغ 16000 تومان می باشد.

چطور می توانم به اورجینال بودن محصولات تاتو نارنجی اطمینان کنم؟

تاتو نارنجی با تمرکز و دقت در انتخاب محصولات باکیفیت و مطلوب کار میکند و نسبت به کیفیت محصول ، قیمتی مناسب برای آن تعیین می کند و باتوجه به گستردگی محصولات (اعم از اورجینال ، با کیفیت و high quality ، و با کیفیت مطلوب و قیمت پایین و…) نظر به ارائه تمامی محصولات تاتو نارنجی با کیفیت های متفاوت می کند و جهت اطمینان از اورجینال بودن محصولات می توانید نمایندگان فروش بین المللی از طریق ایمیل اطمینان حاصل فرمایید ، هرچند در شبکه های اجتماعی میتوانید از دوستان یا فروشندگان دیگر سوال بپرسید . و درنهایت هدف ما حقیقتا جلب رضایت تمام و کمال شماست و نسبت به کیفیت محصولات دقت خاصی خرج می کنیم.

اگر از کیفیت و خریدم راضی نبودم چه کار کنم ؟ آیا محصولات را پس میگیرید و پولم رو پس می دهید؟

به منظور ارتقا کیفیت و رضایت شما عزیزان ، پس از 1هفته از خرید می توانید محصولاتی که استفاده نکردید مرجوع کنید و هزینه خریدتان تقدیم شما خواهد شد .

پس از خرید محصولات تاتو نارنجی ،چقدر زمان میبرد تا محصول به دست من برسد؟

پس از تکمیل شدن خرید شما ،تهران پس از 24 ساعت و شهرستان ها نیز پس از 24 ساعت ساعت ارسال می شود .

چرا خرید از سایت را به شما پیشنهاد میکنیم ؟

به منظور ارتقا کیفیت و رضایت شما عزیزان ، پس از 1هفته از خرید می توانید محصولاتی که استفاده نکردید مرجوع کنید و هزینه خریدتان تقدیم شما خواهد شد .