چرا برخی افراد تصمیم به ریموو تاتو خود می گیرند؟

تصمیم به ریموو تاتو

طبق مطالعه ای که بر روی افراد دارای تاتو انجام شده است، مشخص شده که اکثر افرادی که تاتو دارند (۸۳ درصد) از طرح خود خشنود هستند و فقط حدود یک پنجم آنها از تاتویشان ناراضی هستند که از این تعداد افراد ناراضی تنها حدود ۶ درصد به دنبال ریموو تاتو خود می باشند. در حالی که ۱۰۰۱ دلیل وجود دارد که چرا یک نفر ممکن است برای همیشه تصمیم به ریموو تاتو خود بگیرد، چند دلیل مشخص وجود دارد که بین افراد مشترک است. ما در این مقاله دلایل افراد را مطرح کردیم و آنها را بررسی کردیم.

دلایل افراد برای تصمیم به ریموو تاتو

تصمیم بد ​زندگی

این مورد یکی از مهم ترین دلایل برای تصمیم به ریموو تاتو است. بسیاری از افراد در سن نوجوانی تاتو می‌کنند و فکر می‌کنند که طرح آنها چیزی فوق ‌العاده و منحصر به فردی است، اما زمانی فرا خواهد رسید که پی خواهند برد تاتویشان بسیار تاسف بار است. تاتو زدن در هنگامی که تحت تاثیر یک نوشیدنی یا مواد مخدر هستید، منجر به یک عمر تاسف و پشیمانی خواهد شد، البته در بسیاری از کشور ها، تاتو زدن در این حالات غیر قانونیست و برای تاتو آرتیست پیگرد قانونی خواهد داشت.

کیفیت ضعیف و پایین تاتو

گاهی شما طراحی تاتوی خود را دوست دارید اما از اجرای آن ناراضی هستید. دلایل متعددی وجود دارد که چرا یک تاتو ممکن است در کیفیت بسیار ضعیف و بی کیفیت به نظر برسد، اما دلیل اصلی آن به تاتو آرتیست شما بر می گردد.

برای هر ۱۰۰۰ تاتو آرتیست فوق العاده در سراسر جهان، متاسفانه ۱۰،۰۰۰ فرد بد نیز وجود دارد. در حالت عادی، هر چقدر که پول بدهید همانقدر هم باید انتظار کیفیت داشته باشید، اما اگر برای تاتو پول کمی خرج کنید، سال های بعد مجبور خواهید شد برای ریموو تاتو خود هزینه ی زیادی پرداخت کنید. یکی از دلایل بی کیفیت شدن تاتو که افراد را مجبور به ریموو تاتو می کند، مراقبت ضعیف بعد از آن است.

کیفیت بد تاتو

تاتو محو شده است

تاتو می ‌تواند به طرز شگفت آوری در شرایط خاص نا پدید شود، و وقتی که یک تاتو از بین برود، کار دیگری هم نمی‌شود کرد تا این قضیه را اصلاح کرد. در حالی که دوام رنگ تاتو در مقایسه با چند دهه قبل طولانی تر شده است، اما برنزه کردن مکرر پوست، مالیدن پوست و تماس مواد شیمیایی با آن می‌تواند باعث محو شدن جدی تاتو شود.

الزامات شغلی ​

گاهی اوقات تغییرات شغلی می‌تواند منجر به ریموو تاتو شود. بسیاری از مشاغل شرکتی، و همچنین بیشتر شغل ها در ارتش، نیازمند فردی است که به هیچ وجه در محلی از بدن که در معرض دید است، تاتو نداشته باشد و به این معنیست که تاتو های روی مچ دست و گردن و صورت باید همگی ریموو شوند.

تاتو دیگر نشان دهنده شخصیت و طرز فکرشان نیست

با گذر زمان، مردم تغییر می ‌کنند. زمانی که شما جوان ‌تر بوده اید، بیشتر و بهتر با شخصیت خود تناسب داشته اید؛ تاتویی که در زمان جوانی خود زده اید، ممکن است برای کسی که امروز هستید مناسب نباشد. به همین دلیل، تاتو قدیمی که سمبل چیزی است که دیگر با آن موافق نیستید، اغلب از آن دسته ای هستند که باید ریموو شود.

از تاتوی خود خسته شده اند

ممکن است هنگامی که تاتو می زنید به این فکر نکنید که شاید این تاتو روزی برای شما خسته کننده باشد ، اما بعد از گذشت دهه ها این اتفاق خواهد افتاد و روزی دست به ریموو تاتو خود خواهید زد.

به رنگ تاتو آلرژی دارند

اگرچه این موضوع نسبتا” نادر است، اما برخی افراد می ‌توانند به رنگ ‌ها و فلزات مختلف موجود در رنگ تاتو آلرژی پیدا کنند. در حالی که برخی افراد بلافاصله پس از انجام تاتو، علائم را نشان خواهند داد، برخی افراد ممکن است سال ها بعد آن را تجربه کنند. اگر به طور کلی پوست حساسی دارید از تاتوی رنگ قرمز خودداری کنید، چون یکی از آلرژیک ترین رنگ هاست. در حالی که برخی از آلرژی ‌ها ملایم هستند، برخی افراد می ‌توانند اثرات جانبی شدیدی از قبیل خارش شدید، و لکه های سفید رشته ای برجسته که در اطراف این ناحیه ظاهر می‌شوند را تحمل کنند. این افراد بیشترین تمایل را به ریموو تاتو دارند تا برای همیشه از شر این مشکلات و درد و رنج دائمی خلاص شوند.

آلرژی به تاتو

دیگر روی پوستشان فضای خالی ندارند ​

این درست است که برخی از مردم غرق در تاتو هستند؛ تا جایی که چند سانتی متر خالی هم روی بدنشان به چشم نمی خورد. در این سناریو، معمولا” این افراد برخی از تاتوهایی که کمتر مورد علاقه شان است را برای ریموو انتخاب می کنند تا بتوانند طرح های جدید تری ایجاد کنند.

برخی افراد می خواهند دوباره همه چیز را شروع کنند

برخی افراد احساس می ‌کنند که به شروع تازه‌ ای در زندگی نیاز دارند، و برای این که این اتفاق بیفتد، احساس می‌ کنند که باید هر چیزی را که متعلق به گذشته است، از بین ببرند. آن‌ها اعتقاد دارند که تاتویشان به گذشته ای تعلق دارد که آن‌ها سعی می ‌کنند فراموشش کنند؛ بنابراین به منظور اینکه بتوانند دوباره شروع کنند، تصمیم به ریموو تاتو از بدن خود می گیرند تا دوباره تبدیل به یک بوم سفید کاملا” خالی شود.​

آیا تصمیم به ریموو تاتو لیزری انتخاب خوبیست؟

یک مساله مهم در این کار وجود دارد، و آن زمان است. باید بدانید که تاتوی شما در طول یک جلسه از بین نخواهد رفت، هر چقدر که طرحتان کوچک یا ساده باشد. حتی اگر پوست شما روشن باشد و تاتوی شما تیره، باز هم به چندین و چند جلسه برای ریموو تاتو کامل نیاز دارید. اگر تصمیم گرفتید که به جای ریموو کامل آن، کمی تغییرش دهید، ممکن است لازم باشد که تا چند ماه از درمان لیزری استفاده کنید تا به جایی برسد که بتوانید دوباره روی آن کار کنید. برخی خطرات وجود دارند، اما آن‌ها خیلی جدی نیستند و اغلب موقتی هستند. اگر شما زمان زیادی را صرف درمان بین هر جلسه کنید و از دستور العمل‌ های مراقبت از ریموو تاتو لیزری خود پیروی کنید، ممکن است با ورم و کبودی خیلی کمی مواجه شوید. در کل، اینها چیز های بسیار کوچکی هستند که شما باید هنگام از بین بردن یک تاتو در نظر بگیرید.

ریموو تاتو لیزری

ممکن است درد و آسیبی هم وجود داشته باشد، اما چیز زیادی نیست و بعید است که شما را از این کار باز دارد. علاوه بر همه اینها، شما کسی هستید که صدای وزوز دستگاه تاتو را یک بار شنیدید پس حتما” می توانید از پس آن بر بیایید. ناحیه ی لیزر شده دوباره می‌تواند تاتو شود؛ اما این بار در انتخاب طرح خود دقت کنید چون قرار است هم پوستتان تحت درمان با لیزر قرار بگیرد و هم دوباره تاتو شود که به این معناست که احتمالا” باید درد زیادی را تحمل کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *