ریموو تاتو با محلول سالین ( نمک )

محلول سالین

محلول سالین ( نمک) یک روش رایج و موثر برای روشن کردن تاتو است. اگر چه این روش روند کندی نسبت به سایر درمان ها دارد، اما محبوب است؛ چرا که این روش نسبت به سایر روش‌های ریموو تاتو ایمن تر است. به علاوه، درمان محلول سالین ( نمک) برای کسانی که پوست حساس دارند و آن‌هایی که دارای واکنش آلرژیک نسبت به رنگدانه تاتو هستند، ایده‌ آل است. این روش می ‌تواند تاتو را در هر ناحیه ‌ای از جمله در اطراف چشم‌ ها روشن کند.

روند درمان محلول سالین

مرحله اول درمان نمک مشابه فرآیند تاتو سنتی است: یک تکنسین پوست از وسیله ‌ای مشابه با یک رنگ تاتو برای تاتو محلول سالین / نمک در ناحیه درمان استفاده خواهد کرد. این پروسه لایه بالایی پوست را سوراخ می ‌کند و ناحیه را باز می ‌کند. سپس، یک خمیر نمک بر روی پوست اعمال می ‌شود، که رنگدانه تاتو را به سطح پوست می آورد و به آرامی آن را از بین می ‌برد. تکنسین می ‌تواند یک ناحیه ۴ اینچی را در یک جلسه درمان کند.

ریموو با محلول سالین

مشتریان قبل از اینکه نتایج مورد نظر را ببینند، باید انتظار سه تا چهار جلسه درمان را داشته باشند. با این روش ریموو تاتو، مشتریان می‌ توانند انتظار داشته باشند که تاتو روشن تر شود، اما نباید انتظار ریموو کامل را داشته باشند. پوست می‌ تواند بعد از درمان ناحیه، مجددا” تاتو شود.

درمان برای افرادی که به رنگ تاتو آلرژی دارند

کسانی که سابقه واکنش های آلرژیک نسبت به رنگدانه تاتو داشته‌ اند، قبل از انجام این درمان، نیاز به مشورت با پزشک خود ( بدون هزینه ) دارند؛ و درمان با توجه به شدت آلرژی ایجاد خواهد شد.

ریموو تاتو با محلول سالین

مشتری در طول درمان و پس از آن چه انتظاری می ‌تواند داشته باشد ؟

در طول درمان، مشتری باید انتظار مقداری خون ریزی و کبودی را داشته باشد. منطقه تحت درمان نیز برای چند روز حساس خواهد بود. پوست باید در عرض چند هفته ترمیم و بهبود یابد. از بین رفتن تاتو در عرض چند ماه به تدریج صورت خواهد گرفت.

فواید این روش چیست ؟

بعد از انجام این روش، تاتو روشن تر خواهد شد و در طول زمان از بین خواهد رفت. این روش ریموو، برای تمام تیپ ‌های پوستی ایمن است. ریموو تاتو با سالین ایمن‌ تر است و خطرات کمتری در برابر هایپرپیگمنتیشن و هایپوپیگمنتیشن و دلمه شدن خون و اسکار نسبت به ریموو لیزری دارد. پوست می تواند پس از ریموو به راحتی تاتو شود.

بهترین کاندیدا ها چه کسانی هستند ؟

افرادی که صبور هستند و تمایل به پیروی از دستور های مراقبتی بعد از درمان دارند، کاندید های ایده ‌آلی هستند. مشتریانی که دارو های رقیق کننده ی خون مصرف می کنند یا افرادی که انتظار نتایج فوری دارند، نمی توانند کاندید های مناسبی برای این درمان باشند.

روش محلول سالین

مشتریان انتظار چه نتایج نهایی می ‌توانند داشته باشند ؟

مشتریان باید در انتظارات خود واقع‌ بین باشند. آن‌ها باید انتظار روشن تر شدن رنگ تاتو را داشته باشند، نه ریموو کامل آن را. مشتریان باید قبل از اینکه نتایج مورد نظر را ببینند، بین سه تا پنج جلسه این درمان را انجام و ادامه دهند.

انجام این روش درمانی در منزل توصیه نمی شود، حتی اگر با خود بگویید محلول سالین به راحتی در منزل درست شدنی است. در هر صورت این یک پروسه ی درمانی محسوب می شود و باید تحت نظر متخصص پوست انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *